سوالات رایج


سوالات متداول:

-          آيا خدمات ترجمه در سايت ترجمه رزمگير صرفا انگليسي ميباشد؟

خير، گروه ترجمه رزمگير داراي يكي از بزرگترين كادر مترجمين مي باشد كه صدها مترجم را در اختيار دارد و بيش از 22 زبان زنده دنيا را تحت پوشش قرار ميدهد. اما بيشترين مخاطب در ترجمه انگليسي به فارسي و ترجمه فارسي به انگليسي مي باشد.

 

-          ساعات ارائه خدمات در سايت ترجمه رزمگير به چه صورت ميباشد؟

-          گروه ترجمه RTG مفتخر است اعلام دارد كه يكي از اهداف افتتاح سايت اين بوده است كه 24 ساعته و همه روزه حتي در ايام تعطيل نيز به صورت آنلاين در خدمت كاربران عزيز باشد.

-          آيا ترجمه هايي كه در سايت ترجمه رزمگير انجام ميشود به صورت تخصصي انجام ميشود؟

-          گروه ترجمه RTG تمام سعي و تلاش خود را بر جلب رضايت مشتري قرار مي دهد در همين راستا در جذب مترجم دقت لازم اعمال ميشود و تمامي مترجمين تنها در زمينه تخصصي خودشان ارائه خدمات ميدهند.زمينه هايي مثل ترجمه پزشكي ، ترجمه فني و….

 

-          هزينه ترجمه يك صفحه متن چگونه محاسبه ميگردد؟

شما ميتوانيد پروژه خود را ارسال كنيد و ظرف كمتر از 2 ساعت برآورد قيمت وزمان انجام ميشود و به اطلاع شما ميرسد، در عين حال ميتوانيد براي آگاهي كامل از نرخ خدمات گروه ترجمه RTG  به قسمت برآورد قيمت و زمان مراجعه نموده . و هزينه پروژه را از طريق پرداخت آنلاين در صفحه اصلي پرداخت نماييد.

 

-          آيا خدمات گروه ترجمه RTG فقط منوط به ترجمه متن ميباشد؟

لازم به ذكر است كه گروه ترجمه RTG علاوه بر ترجمه متن به بيش از 22 زبان زنده دنيا خدمات متنوع ديگري نيز ارائه ميدهد كه ميتوان به اعزام مترجم همراه ، ترجمه تلفني، ويرايش و تصحيح متون، تهيه نامه هاي تجاري،ترجمه و بومي سازي وب سايت، خلاصه سازي كتب و مقالات، پياده سازي فيلم و نوار ،ترجمه مقالات ISI و….. اشاره كرد. براي اطلاع بيشتر ميتوانيد به قسمت خدمات ما در صفحه اصلي مراجعه نماييد.

  

-          آيا خدمات گروه ترجمه RTG داراي ضمانت كيفي ميباشد؟

-          لازم به ذكر است كه اعلام دارد، در راستاي جلب رضايت مشتري كه يكي از مهمترين اهداف گروه ترجمه RTG  مي باشد تمامي خدمات ما به صورت كاملا تضميني به مشتري ارائه مي شود، خدمات طلائي با مدت زمان يك هفته وخدمات نقره اي با مدت زمان 48 ساعت گارانتي مي باشد. تضمين برگشت كل وجه (در صورت اثبات کیفیت پایین تر از استاندار) می باشد.

 

-          چگونه ميتوان از تخفيفات ويژه گروه ترجمه RTG استفاده نمود؟

شما كاربر گرامي با ارسال اولين سفارش خود ميتوانيد يكي از اعضاء گروه ترجمه RTG شويد به اين صورت كه تمامي سفارشات شما بعد از اين در فايل مربوط به خودتان ذخيره و چنانچه فرم ويژه عضويت را كه در قسمت عضويت ميباشد، تكميل نموده و براي ما ارسال نماييد، ميتوانيد از تخفيفات حجمي گروه ترجمه RTG براي هميشه استفاده نماييد. براي دانلود فرم مربوطه به قسمت عضويت مراجعه نماييد.

 

-          چگونه مي توان به عنوان مترجم با سايت ترجمه رزمگير همكاري نمود؟

شما مترجم گرامي كه از تخصص كافي و تجربه لازم در زمينه ترجمه برخوردار مي باشيد مي توانيد با ارسال در خواست خود در قسمت پذيرش مترجم ثبت نام نماييد و در آزمون تخصصي ترجمه شركت كنيد، بديهي است تنها آن دسته از عزيزاني كه از مهارت و سرعت بالا و كيفيت عالي برخودار باشند مي توانند با گروه ترجمه RTG همكاري نمايند، براي تكميل فرم مربوطه و ارسال رزومه كاري خود به قسمت پذيرش مترجم مراجعه نماييد.

-          امكان پرداخت مبلغ وجه به چه صورت ميباشد؟

شما مي توانيد از طرق مختلف با پرداخت وجه مربوطه اقدام نماييد:

1.ورود به سامانه پرداخت آنلاين و انتخاب بانك مربوطه سپس به درگاه بانك منتخب ميرويد و مي توانيد به يكي از شماره كارتهاي اعلام شده واريز وجه نماييد.

2.مراجعه به يكي از شعب بانك عضو سيستم شتاب و انتقال كارت به كارت و سپس ارسال شماره پيگيري.

3.مراجعه به يكي از شعب بانك و تكميل فيش و سپس انتقال وجه به يكي از شماره حسابهاي اعلام شده و ارسال شماره پيگيري.

 

-          تضمين امنيت پرداخت اينترنتي به چه صورت است؟

-          با توجه به اینكه در مرحله پرداخت شما به درگاه پرداخت بانك ارجاع می شوید، كلیه مباحث امنیتی به درگاه پرداخت اینترنتی بانك مربوط می باشد و توسط بانك تضمین می گردد.

 

-          پشتيباني پرداخت اينترنتي در سايت ترجمه رزمگير از طريق چه بانكهايي صورت ميگيرد؟

شما كاربر گرامي ميتوانيد با تمامي كارت هاي عضو شتاب نسبت به پرداخت وجه مربوطه اقدام نماييد ودر حال حاضر بانكهايي كه قادر به خريد اينترنتي هستند عبارتند از: ملي، ملت، تجارت، سپه، كشاورزي، مركزي، رفاه، مسكن، صادرات، پاسارگارد، پست بانك، پارسيان، سامان، بانك كار آفرين و بانك اقتصاد نوين.

 

-          متن ترجمه شده به چه صورت در اختيار كاربر قرار ميگيرد؟

متن ترجمه شده به صورت تايپ شده  به ایمیل شما ارسال میگردد و در خدمت شما كاربر گرامي قرار ميگيرد و یا درصورت تمایل شما ميتوانيد فايل ترجمه خود را به صورت رايت شده بر روي سي دي و يا پرينت، با اندك هزينه اي در يافت نماييد.

 

-          آيا امكان دسترسي مجدد سفارش در سايت ترجمه رزمگير وجود دارد؟

تمامي سفارشات شما كاربر گرامي در فايل شخصي خودتان با درج تاريخ مراجعه ذخيره و هر زمان كه دوباره به آن احتياج داشته باشيد كافي است در خواست خود را در قسمت تماس با ما ارسال نماييد.

 

-          آيا در حين انجام كار امكان ارتباط با مترجم وجود دارد؟

بلي. شما مي توانيد در حين انجام كار با ما در تماس باشيد و چنانچه نياز به ذكر توضيحات در رابطه با كار داريد مي توانيد با مترجم خود در ميان بگذاريد براي سهولت در كار ميتوانيد درخواست خود را در قسمت تماس با ما ارسال نماييد.

 

-          آيا در حين انجام كار در سايت ترجمه رزمگير امكان اطلاع از وضعيت ترجمه وجود دارد؟

بلي. شما ميتوانيد از طريق ارسال پيامك به شماره 09390303565 از وضعيت ترجمه خود اطلاع حاصل نماييد.

 

-          آيا امكان ارتباط به صورت تلفني با گروه ترجمه RTG وجود دارد؟

بلي . شماره تلفن ثابت 05137661009 و تلفن همراه 09390303565 از ساعت   8:00 صبح الي 21 پاسخگوي شما كاربر گرامي مي باشد. چنانچه خارج از ساعات اعلام شده نیاز به تماس با گروه می باشد لطفا از طریق ارسال ایمیل با ما در تماس باشید.razmgir.translation@gmail.com

 

-          چه نوع فايلهايي قابل قبول در سايت ترجمه رزمگير هستند؟

فايلهاي زيرقابل قبول ميباشند :

doc .docx .pdf .txt .rtf. zip                       براي فايل هاي متني

             zip                       .jpg .jpeg .png .psd براي فايل هاي تصويري و عكس

                    zip                     .mp3 .ogg .wma براي فايل هاي صوتي و

      zip                  . dat .flv .mpeg .avi .wmvبراي فايل هاي تصويري

 

-          منظور از كيفيت طلايي، نقره اي در سايت ترجمه رزمگير چيست؟

تمامي ترجمه ها به صورت گارانتي تحويل شما كاربر گرامي ميگردد با اين تفاوت كه در ترجمه با كيفيت نقره اي كار به صورت 48 ساعت پس از تحويل كار داراي گارانتي مي باشد و در ترجمه به صورت طلايي كار به صورت يك هفته پس از تحويل كار داراي تضمين و گارانتي (ادیت رایگان و برگشت وجه در صورت اثبات کیفیت پایین تر از استاندار) مي باشد.

 

-          زمان انجام پروژه در گروه ترجمه RTG به چه صورت است؟

انجام پروژه ها داراي جدول زمانبندي شده اي مي باشد كه مي توانيد با مراجعه به جدول زمان بندي در سايت نسبت به تعداد صفحات از مدت زمان انجام پروژه آگاه شويد.

 

 

-          آيا امكان انجام پروژه در گروه ترجمه RTG به صورت فوري نيز ميباشد؟

بلي . چنانچه شما كاربر گرامي خواهان انجام پروژه در مدت زمان كوتاه تري مي باشيد با توجه به جدول زمانبندي مدت زمان انجام پروژه شما نصف و به مبلغ كل ترجمه 50% اضافه ميگردد.

 

-          منظور از گارانتي در سايت ترجمه رزمگير چيست؟

گروه ترجمه RTG در تحقق شعار مشتري مداري خود تمامي خدمات خود را به صورت تضميني و با ارائه گارانتي تقديم شما كاربر گرامي مي كند، به اين صورت كه در ترجمه به صورت نقره اي كار تا 48 ساعت پس از تحويل به مشتري داراي گارانتي (در صورت اثبات کیفیت پایین تر از استاندار) و در ترجمه به صورت طلايي كار تا يك هفته پس از اتمام و تحويل به مشتري داراي گارانتي ادیت رایگان مي باشد.

 

-          در سايت ترجمه رزمگير از چه طريق به كاربر اتمام كار اطلاع داده مي شود؟

بلافاصله پس از اتمام كار توسط گروه در ابتدا كار به ايميل شما ارسال مي گردد و بعد از آن توسط يك پيام كوتاه به شما اطلاع داده مي شود.

 

-          منظور از بومي سازي وب سايت چيست؟

در صورتي كه بخواهيد وب سايت خود را به زبانهاي ديگري نيز ترجمه كنيد و يا از سايتهاي كه به زبانهاي خارجي مي باشد استفاده كنيد گروه ترجمه RTG توانايي انجام اين كار را در مدت زمان كوتاه دارد.

 

-          آيا امكان ترجمه متن داخل تصوير، نمودار، بردار و تایپ فرمول نيز وجود دارد؟

بلي. گروه ترجمه RTG در قالب خود متن، توانايي ترجمه متن داخل عكس، ترجمه نمودار و بردار را دارد. البته برای هر صفحه که دارای تصویر یا نمودار باشد غیر از هزینه ی ترجمه 20% هزینه بیشتر باید پرداخت گردد. برای مثال بابت یک صفحه ترجمه انگلیسی به فارسی 8000 تومان پرداخت می شود حال اگر همان صفحه دارای تصویر بود که باید ترجمه شود مبلغ 1600 تومان بابت ترجمه تصویر گرفته خواهد شد.

 

-          ارائه خدمات در سايت ترجمه رزمگير در ايام تعطيل به چه صورت مي باشد؟

گروه ترجمه RTG با افتخار اعلام مي دارد كه 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، حتي در ايام تعطيل از طريق ارائه خدمات در سايت در خدمت شما كاربر گرامي باشد.

 

-          سرعت ترجمه در سايت ترجمه رزمگير به چه صورت است؟

گروه ترجمه RTG با توجه به در اختيار داشتن طيف وسيعي از مترجمين متخصص و كارآزموده با سرعت بالا در امر ترجمه توانايي دارد و لازم به ذكر است كه اين سرعت بالا خللي در كيفيت عالي كار وارد نمي كند به اين دليل كه تمامي پروژه هاي ترجمه بعد از ترجمه توسط گروه ويراستاري، ويرايش ميشوند و با گارانتي به صورت تضميني ارائه ميگردد.

-          گروه ترجمه RTG توانايي ترجمه كتابهاي حجيم را دارد؟

بلي . با داشتن گروهي از مترجمين كه همه روز به اين گروه به صورت نامحدود به آن اضافه ميگردد گروه ترجمه RTG توانايي ترجمه كتابهاي حجيم را دارد و از همه مهمتر در همان زمان كار به صورت تايپ شده خدمت شما كاربر گرامي قرار ميگيرد و توسط ويراستار به صورت ويرايش شده ارائه مي گردد.

گروه امنیتی روئینوس