معرفی خدمات گروه


گروه ترجمه رزمگیر در مهر سال ۱۳۸۹ کار خود را آغاز کرده است. این گروه با هدف دسترسی آسان و سریع کاربران به ترجمه ی تخصصی و خدمات ویژه ی در ارتباط با آن، راه اندازی شده است.
گروه ترجمه رزمگیر در شاخه های مختلف عمومی و تخصصی، در ۲۲ زبان زنده ی دنیا با در اختیار داشتن مترجمین کارآزموده که شامل اساتید دانشگاه ها، اعضای هیات علمی و مترجمین بین المللی می باشد خدمات خود را با کیفیت بالا برای شما کاربر گرامی انجام میدهد.
مخاطبین سایت ما شامل دو گروه می باشند:
۱-کاربرانی که نیاز به ترجمه تخصصی و علمی دارند.
۲-مترجمین متخصص که آمادگی  همکاری با گروه ترجمه را دارند.
سعی گروه ترجمه رزمگیر در طراحی سایت سهولت کار برای شما کاربر گرامی بوده است. عضویت راحت، ثبت سفارش آسان، خدمات ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل از طریق سایت و پشتیبانی و تضمین تمامی ترجمه های ارائه شده از جمله موراد قابل ذکر درباره گروه ترجمه رزمگیر میباشد.
گروه ترجمه رزمگیر RTG جزء اولین گروه های گسترده ترجمه در ایران ، با افتخار خدمات خود را معرفی می کند :
 • · ترجمه ی کلیه ی متون عمومی و تخصصی
 • · انواع ترجمه (شفاهی، همزمان ،تلفنی)
 • · پیاده سازی فلیم و نوار
 • · خلاصه سازی کتب و مقالات
 • · اعزام مترجم جهت سفرهای تجاری
 • · گردآوری اطلاعات و ترجمه آنها
 • · ترجمه مکاتبات تجاری
 • · ویرایش و تصحیح متون
 • · ترجمه وب سایت ها
 • · تهیه مدارک لازم جهت ارائه به دانشگاه های خارجی( Resume, Recommendation letters, SOP
گروه ترجمه رزمگیر با در اختیار داشـتن تعداد زیـادی مترجم متخصـص در رشـته های مختلف ، توانایی ترجمه ی ۲۲ زبان زنده ی دنـیا را دارد. از جمـله مترجـمین گروه ،اعـضای هیئت علمی دانشگاه ها ، مترجمین دارالترجمه های رسـمی و مترجمین کــتب می باشنـد .کادر ترجـمه گروه با تخـصص هایی در زمیــنه های (عمومی، ادبـی، هــنری، فـنی مهندسی،علوم پایه، پزشکی، تاریخ ،سیاست، اقتصاد، مدیریت ، حقوق، فقه، فلسفه و…) آماده ترجـمه کتبـی و شفاهی میباشـند. زبان های قابل ترجمه توسـط مترجـمین گروه ترجمه رزمگیر شامل زبان های :
 • · انگلیسی
 • · فرانسه
 • · آلمانی
 • · عربی
 • · روسی
 • · اسپانیایی
 • · چینی
 • · ایتالیایی
 • · ترکی آذربایجانی
 • · ترکی استانبولی
توجه : ترجمه ی زبان های هلندی، مجاری، کره ای، اردو، ارمنی، اکراینی، پرتغالی، تاجیک، رومانیایی، سوئدی،‍ ژاپنی و عبری با هماهنگی قبلی و استعلام قیمت امکان پذیر می باشد .
گروه ترجمه رزمگیر به علت دارا بودن شبکه گسترده ای از مترجمین قدرت ترجمه ی حجم زیادی از متون را درکوتاه ترین زمان ممکن دارد. مهمترین وجه تمایز گروه RTG با سایر گروه های ترجمه استفاده از وب سایت می باشد؛ در این روش نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و سفارشات میــتوانند از هر نقطه جهان به آسـانی فرسـتاده شـوند. شما میتوانید از طریق وب سایت www.RTGweb.com فایل خود را در اختیار گروه قرار داده و ترجمه خود را در زمان معین تحویل بگیرید. همکاران ما در گروه متناسب با موضوع ترجمه، زبان و مدت زمان تحویل کار فایل را به مترجم مناسب با کار تحویل می دهند. ترجمه ها به صورت نقره ای و طلایی می باشند. ترجمه نقره ای تا ۴۸ ساعت پس از تحویل کار و برای ترجمه های طلایی تا یک هفته پس از تحویل کار گارانتی وجود دارد.
(Resume (CV
با افزایش سطح علمی پژوهشگران ، محققان و دانشجویان ایرانی ،کشورهای خارجی تمایل به جذب این نیروها پیدا می کنند. در راستای عزیمت دانشجویان و افراد جویای کار به کشورهای خارجی نیاز به ارسال مدارکی است که معرف فرد می باشد. یکی از اهداف گروه  دسته بندی و ارائه این مشخصات فردی به صورت (Resume (CV است.
مشخصات درج شده در رزومه به طور کلی شامل : سابقه ی تحصیلی ، محل تحصیل ، سابقه ی کار و مدت کار ، معرفی پروژهای تحقیقاتی توسط فرد ، و معرفی مقالات و کتب چاپ شده توسط فرد می باشد.
گروه ترجمه رزمگیر توانایی تهیه و تنظیم این نامه را به صورت تخصصی دارد. به این معنا که با توجه به توانایی دانشجو این نامه را تهیه و آماده ارسال می کند.
Recommendation Letter
دانشجویانی که علاقمند به ادامه ی تحصیل در دانشگاه ها و مراکز علمی خارج از کشور هستند باید علاوه بر (Resume (cv مدرکی دیگر با عنوان Recommendation Letter را تهیه و تنظیم کنند. این مدرک توصیه نامه ای است از طرف اساتید معتبر فرد متقاضی که جهت ارائه به دانشگاه مقصد تهیه می شود.
گروه ترجمه رزمگیر توانایی تهیه و تنظیم این نامه را به صورت تخصصی دارد. به این معنا که با توجه به توانایی دانشجو این نامه را تهیه و آماده ارسال می کند.
SOP) Statement Of Purpose)
برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور فرم ها و مدارک مختلفی باید تکمیل شود. دانشـجویان برای ادامـه تحصـیل در بعـضی دانشگاهـهای خارجـی بجز مــدارک و سـوابق تحصیلی خود ، باید نامه ای تحت عنوان Statement Of Purpose را تهیه کند.
این نامه شامل بیان انگیزه و هـدف انتخاب دانشگاه مقصد می باشـد که دانشجو باید علت این انتخاب را به طور کامل توضیح داده و توانایی های خود را به طور کلی شرح دهد .
گروه ترجمه رزمگیر توانایی تهیه و تنظیم این نامه را به صورت تخصصی دارد. به این معنا که با توجه به موقعیت دانشگاه و توانایی دانشجو این نامه را تهیه و آماده ارسال می کند.
ترجمه همزمان
در راستای گسـترش تجارت بین المللـی و تجـارت الکترونـیک نیاز به تبادل اطـلاعات و برگزاری سمینار و ویدئو کنفرانس رو به افزایش است. این نوع سمینارها به علت دارا بودن مزیت هایی مثل صرفه جویی در وقت و هزینه برای تجار، محققان و پزشکان قابل اهمیت می باشد.
گروه ترجمه رزمگیر با پشتوانه ی مترجمین متخصص در بسـیاری از رشته ها آماده همـکاری با شرکتهایی مـی باشد که احتـیاج به مترجم در سـمینار و ویـدئو کنــفرانس را دارنـد . این خدمات با عنوان ترجمه همزمان ارائه می گردد.
ترجمه تلفنی
برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان، برخی شرکت ها و مراکز تمایل دارند که به صورت تلفنی با شرکت مقصد قرارداد بسته ، یا سفارش کالا دهند.
گروه ترجمه رزمگیر برای سهولت شما مشترکین گرامی خدمت ترجمه تلفنی را در نظر گرفته است. در این خدمت مترجم متناسب با موقعیت کاری انتخاب شده و در اختیار شما قرار می گیرد.
پیاده سازی فیلم و نوار
مطالب چند رسانه ای به صورت فایل های صوتی و تصویری که برای مراکز و شرکتها مورد نیاز است ، توسط گروه قابل پیاده سازی و ترجمه است. هنگامی که فایل صوتی یا تصویری در اختیار گروه قرار می گیرد بنا به شاخه مربوطه مترجم با زمینه ی تخصصی کار انتخاب می شود .
گروه ترجمه رزمگیر این خدمت را برای شرکت های تجاری و مراکز آموزشی انجام می دهد. لازم به ذکر است در این نوع ترجمه از متخصصینی استفاده می شود که هم در زمینه ی شنیداری و هم در زمینه ی نوشتاری در رتبه ی عالی باشند.
ویرایش و تصحیح متون
گاهی پیش می آید که خود فرد توانایی ترجمه ی یک متن را به طور ابتدایی داشته باشد ، ولی به علت نبود تسلط کافی به قواعد زبان مربوطه نیاز به ویرایش و تصحیح متن پیدا می شود.
RTG این خدمت را برای سهولت در کار شما مشتری گرامی قرار داده است ،که متن ترجمه شده شما توسط متخصصین مربوطه دوباره بازخوانی و تصحیح گردد.
خلاصه سازی کتب و مقالات
برای انجام پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی گاهی نیاز به مراجعه به منابعی است با زبان اصلی.در این موارد تمامی مطالب کتاب یا مقاله مورد نیاز نمی باشد و فقط مهمترین بخش های آن کاربردی می باشد.
 RTG در این راستا با در اختیار داشتن مترجمین متخصص کارآزموده منابع مورد نیاز شما مشتری گرامی را خلاصه سازی و سپس ترجمه می کند .
اعزام مترجم جهت سفر های تجاری و گردشگری
با توجه به پیشرفت های فنی و تجاری ایران روابط تجاری با کشورهای دیگر رو به گسترش است. از این رو شرکت های تجاری برای بستن قراردادهای خارجی یا برای خرید کالا نیاز به سفر به کشورهای مختلف را دارند.
گروه RTG با در اختیار داشتن مترجمین متخصص جهت اعزام به کشور مقصد و همراهی گروه تجاری و یا گروه های توریستی و گردشگری آمادگی خود را اعلام می دارد.
گردآوری اطلاعات و ترجمه
با گسترش سایت ها و حجم بالای اطلاعات در دنیای اینترنت بررسی یک موضوع، کار بسیار مشکل و وقت گیری است. لازم به ذکر است معمولا این اطلاعات به زبان های دیگر می باشد، که ترجمه ی آنها نیز کاری تخصصی به شمار می رود.
مترجمین گروه ترجمه رزمگیر موضوع مورد تحقیق شما را در اینترنت جستجو و مقاله ها و مطالبی که در ارتباط با موضوع باشند را پیدا و ترجمه خواهند کرد. این خدمت جهت استفاده در پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی و یا جمع آوری اطلاعات به روز تجاری به کار می رود.
ترجمه مکاتبات تجاری
مبادلات تجاری بین شرکت ها و کارخانه های بزرگ با شرکت های خارجی مستلزم آگاهی از شرایط طرفین در حین قرار داد می باشد. یعنی هر دو طرف قرارداد باید از شرایط کامل در زمینه های مختلف آن آگاه باشند، تا متحمل ضرر نشوند. برای این منظور باید مکاتبات و قراردادها برای هر دو طرف به زبانی باشد که آن را دقیق مطالعه کنند.
گروه  ترجمه رزمگیر با مترجمین تخصصی خود این خدمت را به شما ارائه می دهد. نوشتن نامه ها و قراردادهای تجاری با نوشتن نامه های معمول متفاوت است؛ اما مترجمین ما با دقت کامل این قرادادها را ترجمه می کنند.
ترجمه کتاب
هر روز در گوشه و کنار دنیا کتابهایی در حال چاپ است که برخی از آنها دارای اهمیت ویژه ای می باشند؛ و در سراسر دنیا علاقمندان، مشتاق خواندن آنها هستند.
گروه ترجمه رزمگیر مفتخر است که با در اختیار داشتن تعداد زیادی مترجم توانا در زمان بسیار کوتاهی قادر به ترجمه کتابهای روز دنیا در زمینه های متفاوت می باشند.
ترجمه و بومی سازی وب سایت
طبیعی است که برای انتخاب هر چیز انسان احتیاج به تفکر دارد. این تفکر زمانی که انسان آگاهی کامل نسبت به انتخاب خود را پیدا کرده باشد مسمر ثمر است. در دنیای اینترنت با وجود وب سایتهای گوناگون که هر کدام به زبانهای مختلف نوشته شده اند، جستجو برای کاربر مشکل است.
گروه  ترجمه رزمگیر در این زمینه شما را یاری کرده و به وسیله مترجمین تراز اول آماده ترجمه ی وب سایتهای مورد نیاز شما میباشد. این خدمت در زمینه های جستجو و ترجمه وب سایتهای مراکز آموزشی، شرکتهای تجاری، و یا تقاضای ترجمه وب سایت از سایر کشورها برای کاربران ایرانی میباشد.
گروه امنیتی روئینوس